برتر وب

گروه اینترنتی برتر وب، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ با مدیریت خانم مهسا فردحسینی و با هدف ارائه خدمات نرم افزارهای اینترنتی و همچنین سفارش مشتری آغاز نموده است. این گروه طی چند سال گذشته کوشیده است تا خدماتی متفاوت و در شان مخاطبان ارائه نماید. یکی از ویژگی های کلیدی برتر وب، ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید است. خدمات مشاوره در جهت انتخاب کالا و محصول مناسب و همچنین راهکارهای حضور موفق در دنیای مجازی می باشد.


گروه برتر وب فعالیت خود را در دانشگاه شهید بهشتی آغاز نموده و در حال حاضر نیز بخش تحقیق و توسعه آن در دانشگاه مستقر می باشد. این مجموعه با ارائه خدمات وب در سالیان اخیر توانسته جامعه گسترده ای را تحت پوشش قرار دهد. کیفیت در خدمات، امنیت در محصولات و همراهی با مشتریان از جمله دیدگاه های مجموعه است.

تیم برتر وب همواره تلاش می کند تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید. در این راه نیز آنچه گفته مشتریان است تا حد زیادی موفق بوده است.


امید است بتوانیم خدماتی شایسته شما را ارائه نماییم.
گروه اینترنتی برتر وب

18_Authentication-01-Converted@2xrtl_wpmonsterco

هدف ما

۰۱

هدف ما امنیت و سرعت بر روی سرویسهای ارائه شده و همچنین هدیه کردن آرامش و آسایش برای شما مشتریان گرامی است. در این راه نیز تمام تلاش خود را انجام می دهیم. برای این منظور هم 24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

آرزوی ما

۰۲

ما در تیم برتروب آرزو داریم، بتوانیم برای کسب و کار شما کاری انجام دهیم. پیروزی شما برای ما لذت بخش است. پس در راه موفقیت ما در کنار شما هستیم 🙂

با تیم ما آشنا شوید

طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری استفاده میکند .

Mask-Group-4@2x

محمد هرندی پور

مدیر عامل
Mask-Group-6@2x

مهسا فردحسینی

مدیر محتوا
Mask-Group-7@2x

آرش قرنی

طراح و گرافیست
Mask-Group-7@2x

مانی هرندی پور

کارشناس پشتیبانی

پشتیبانی آنلاین

کارشناسان برتروب بصورت 24 ساعته، پاسخگوی مشتریان هستند. برای این منظور می توانید با شماره 09981009054 در تماس ساعات شبانه روز در تماس باشید.

گارانتی بازگشت وجه

افتخار ما همراهی با شماست، اگر به هر دلیلی، از سرویس ارائه شده ما راضی نبودید، مبلغ پرداختی بصورت کامل به شما برگشت داده میشود.

+ 0
طراحی موبایل مودل
+ 0
هاست اختصاصی مودل
+ 0
مشتری وبینار

خاطرات خوش برایتان میسازیم!

نگران بالا بودن فضای میزبانی خود نباشید، حواسمان هست.